Enciklopedija skupnost |Enciklopedija Odgovori |Predloži vprašanje |Besednjak Znanje |Znanje Naloži

Vrsta :[|jpg|gif|jpeg|png|] Bajt :[<2000KB]
Jezik :
| Preverite kodo :
Vse Odgovori [ 2 ]
[Obiskovalec (58.214.*.*)]Odgovori [Kitajščina ]Čas :2020-12-27
Miller moment: Nanaša se na nba košarkarja Reggieja Millerja presenetljivo zmagovitega trikoristka v zadnjih sekundah tekme. Tako so se zadnje, ključne sekunde dirke imenovale Millerjevi trenutki.
Najbolj klasičen "Miller moment" se je rodil 7. maja 1995, prva tekma polfinala vzhodne konference leta 1995, ko so se Pacersi in Knicksi ujemali med seboj, ko so Pacersi za šestimi točkami zaostajali za Knicksi. In z 18,7 sekunde do časa igre so Pacerse ocenili, da so mrtvi s strani regularnih, toda Miller je prekinil rutino, najprej ustrelil trikolo in nato prekinil žogo iz roke Knicksov pred golom za zadetek z razdalje, 105:105, Pacersi se izmaknu, Knicksi izostanu dva prosta metka, Miller je odbiti i prisilio Knickse da ne pogadjaju, oba prosta metka je pogazio, a Knicksi izgubili, a Pacersi za dva bodova pobedili nasprotnika Millera..9 sekund 8 minut ni zadnjih 8,9 sekund dirke...
Poleg tega je Miller v 4. tekmi finalne tekme vzhodne konference leta 1998 v zadnji minuti odrinil Jordana, Miller pa je s 0,7 sekunde do preloma zadel trikolo, da je Pacerse postavil na zadnjo nogo.

Miller je po golu plesal kot otrok.

Z 0,4 sekunde do leve strani igre, je trikolo (MJ) Michaela Jordana potegnilo žogo iz okvirja.